Kelime tanımını bul

Kişi Adları Sözlüğü
Erşan

Cinsiyet: Erkek Yiğitliğiyle tanınmış, ünlenmiş erkek.

"erşan" kelimesinin kullanım örnekleri.

Salon: Ankara Hakemler: Erşan Kartal, Sinem Tetik, Can Mavisu Türk Telekom: Landesberg 20, Kaya Peker 6, Serhat Çetin 5, Gabriel 5, Campbell 9, Stimac 19, Ender Arslan 6, Polat Kaya, Fikret Can Akın, Yunus Emre Sonsırma 2, Nusret Yıldırım Fenerbahçe: Melih Mahmutoğlu 11, Ennis 8, Kalinic 13, Vesely 16, Ahmet Düverioğlu 6, Guduric 9, Ali Muhammed 10, Sinan Güler, Lauvergne 7, Egehan Arna 1.

İlçeye veda etmeye hazırlanan Fatih Cıdıroğlu onuruna Yunak eski belediye başkanı Necdet Erşan ev sahipliğinde, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla veda yemeği verildi.

Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Zekai Işık, Kaan Emre Öztaş, Hasan Yıldız, Yücel Yılmaz, Mustafa Akar, Turgut Altın, Suat Sarin, Muzaffer Erşan, Haşim Oskaloğlu, Gökhan Gökbulut, Osman Çekiç, İmdat Ozçelik, Halil Kayış ve Mehmet Alper Dabağ ile avukatları ve bazı tutuksuz sanıklar katıldı.

Duruşmaya tutuklu sanıklar Zekai Işık, Kaan Emre Öztaş, Hasan Yıldız, Yücel Yılmaz, Mustafa Akar, Turgut Altın, Suat Sarin, Muzaffer Erşan, Haşim Oskaloğlu, Gökhan Gökbulut, Osman Çekiç, İmdat Ozçelik, Halil Kayış ve Mehmet Alper Dabağ ile tutuksuz sanıklar katıldı.

Günde ortalama 10 adet kasket üreten Erşan, 8 ve 5 köşeli kasketlerin yanı sıra, spor kesim şapkaları müşterilerin beğenisine sunuyor.

Sempozyum kapsamında konuşan, Hürriyet Gazetesi Haber Araştırma Müdürü Mesude Erşan ise Medyada Yeni Sentetik Maddeleri anlattı ve medyaya yansıyan haberlerin çoğunlukla adli vakalar olduğunu ifade etti.

Sinop Üniversitesi Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde gerçekleşen konferansa Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş, Gençlik Spor ve Hizmetler Müdürü Kazım Açıkbaş ve vatandaşlar katıldı.

Erşan Ateş, antrenmanda takım arkadaşıyla çarpışan Dusan Cantekin'in sağ dizinde travmatik patella çıkığı ve iç yan bağda 3.