Kelime tanımını bul

Güncel Türkçe Sözlük
izletme
  • isim İzletmek işi

"izletme" kelimesinin kullanım örnekleri.

Yerel bir takım söylem ve sembollerle bu muhaveremizi zenginleştirerek izleyicilerimize asıl oyun öncesi güzel bir temaşa da izletme gayretine girdik.

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımının baş antrenörü Şahin Ateşdağlı ise, Denizlili sporseverlere keyifli bir basketbol izletme hedefinde olduklarını söyledi.

Bir seviye daha atlama ve yeni sezonda daha iyi bir Yusuf Yazıcı izletme gayreti içerisinde oldu.

Korkunç videolar izletme var ve bunlar tamamen ailelerden uzak tutularak, onların farkına varmadan yapılmasının sağlandığı bir işleyiş içerisinde yapılan bir oyun.

Çünkü gençlerimiz çektikleri filmleri böyle kıymetli bir jüriye izletme fırsatları bulamazlar.

Eryiğit, proje kapsamında öğrencilere 10'u çocuk olmak üzere 15 oyun izletme imkanı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Burada Fetullah Gülen ile ilgili bir sohbet veya video izletme olmuyordu.

Külekçi, projenin, Mardin'in Derik ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Mardinli çocuklara Trabzon'da maç izletme hayalini gerçekleştirmek amacıyla başlatıldığını anımsatarak, bu kapsamda birçok program düzenlediklerini belirtti.

Guangdong kentinde polis, Ağustos 2017'de bir uygulamanın var olmayan pornografik videolar izletme bahanesiyle kullanıcılardan para aldığının ortaya çıkmasının ardından bazı uygulamalar hakkında soruşturma başlatmıştı.

İlk kez sinema salonuyla buluşan öğrencilerimize ülke genelinde gösterime giren 'Ayla' adlı filmi izletme olanağı bulduk.