Kelime tanımını bul

Kişi Adları Sözlüğü
Kaan

Cinsiyet: Erkek bk. Kağan

Tarih Terimleri Sözlüğü
kaan

bk. hakan.

"kaan" kelimesinin kullanım örnekleri.

Türkiye'yi Doğu Avrupa ve Orta Doğu'nun girişimcilik merkezi haline getirmeyi amaçlayan zirvede, Ömer Akarca (Galata Business Angels - Melek Yatırımcı), Numan Numan (Managing Director at 212), Kaan Kayabalı (Onedio Kurucu ve Üst Yöneticisi) katılımcılar arasında yer alacak.

Öget – Çello Kaan Ahıskalı – Kahon Mehmet Akatay - Perküsyon Mert Kemancı - Keman M.

Sungurlu Belediyespor’un yeni sezon için anlaştığı isimler pasörler Tuğberk Atıcı, Burak Kılıç, orta oyuncuları Ali Berslan Aslankaya, Kaan Susam, Köşe 4 nolu oyuncuları Mahir Can Tosun, Ahmet Tetik, Libero Furkan Albayrak, köşe pasör çaprazı Ali Can Akdur.

İlçeye bağlı Şalgamlı Mahallesi'nde okutulan mevlide, Hayrabolu Kaymakamı İsmail Bayata, Garnizon Komutanı Albay Osman Kaan Özev, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Alakoç ve vatandaşlar katıldı.

İlçeye bağlı Cambazdere Mahallesi'nde okutulan mevlide, Hayrabolu Kaymakamı İsmail Bayata, Garnizon Komutanı Albay Osman Kaan Özev, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Alakoç ve vatandaşlar katıldı.

Kazada Ramazan Alca, eşi Raziye Alca (28) ve 1 yaşındaki bebekleri Kaan Mert Alca yaralandı.

Emre Ünver, Furkan Soyalp, Çağatay Yılmaz, Umut Nayir, Ramazan Keskin Teknik Direktör: Samet Aybaba Aytemiz Alanyaspor: Haydar Yılmaz xx, Cenk Ahmet Alkılıç x, Merih Demiral x, Yorgo Cavelas x, Fabrice N’Skala x, Isaac Sackey x, Yannis Maniatis xx, Djalma Campos xx, Efecan Karaca x, Junior Fernandes xx, Bobo x Yedekler: İsmail Ünal, Filipe Augusto, Ceyhun Gülselam, Baiano, Kaan Kanak, Lucas Villafanez, Hasan Ayaroğlu, Barış Başdaş, Taha Yalçıner Teknik Direktör: Mesut Bakkal Goller: Iasmin Latovlevici (dk.

Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde Turkcell ve Yüzme Federasyonu’nun ortaklaşa yürüttüğü yüzme projesinde dünyanın en ünlü antrenörü Bob Bowman’la ABD’de çalışan Nezir Karap ile birlikte Kaan Özcan, Alpkan Örnek ve Kaan Türker Ayar da kafilede yer alacak.

İngiltere’deki Avrupa Şampiyonası’na katılan Türkiye Milli Takımı sporcuları şu isimlerden oluşuyor: Erkekler: Emre Sakçı, İskender Baslakov, Demir Atasoy, Erge Can Gezmiş, Berkay Şendikici, Berk Özkul, Arda Gürdal, Doğa Çelik, Kaan Türker Ayar, Alpkan Örnek, Doruk Tekin, Nezir Karap, Kaan Özcan, Ege Başer ve Ediz Yıldırımer.

Bu yıl Onur Kaan Özduran ve Alpyürek isimli aygırların da taylarının ilk kez satışa çıkarılacağı belirtilirken, yine Sultansuyu Tarım İşletmesi’nin gözde aygırlarından Özgünhan’ın da 25 tayının bu yıl satılacağı ifade edildi.

Erkekler: İskender Başlakov, Metin Aydın, Rasim Oğulcan Gör, Berkay Ömer Öğretir, Demir Atasöy, Hüseyin Emre Sakçı, Oktay Can Emirbayer, Berk Özkul, Kaan Türker Ayar, Ümit Can Güreş, Yalım Acımış, Kemal Arda Gürdal, Ege Başer, Alpkan Örnek, Erge Can Gezmiş, Doğa Çelik, Samet Alkan, Batuhan Hakan, İlker Altınbilek.

Yaklaşık 5 saatlik bir çalışma sonrasında mahsur kalan Bumin Kaan Altınbay ve Tuğra Durak isimli dağcılar arama kurtarma ekipleri tarafından yaya olarak kurtarıldı.

Kamp için çıktıkları Kazdağlarında yaşadıkları susuzluk nedeniyle Şahin Deresi Kanyonunda mahsur kalan iki dağcı Bumin Kaan Altınbay ve Tuğra Durak Balıkesir İtfaiyesi, AFAD ve AKUT üyeleri tarafından 5 saat sonra kurtarıldı.

Programa; BAU CO-OP Direktörü Bahri Toper, Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu aynı zamanda okul birincisi Kaan Özkorkmaz, BAU İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı İpek Altınbaşak Farina, Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Vedat Uygun ve çok sayıda davetli katıldı.

Şirketin ikinci kuşak temsilcisi Dilara Altınkılıç, Detay Çikolata ve Detay Kahve’nin yöneticiliğini yapıyor, Kaan Altınkılıç ise Kahve Dünyası’ndan sorumlu.