Kelime tanımını bul

Kişi Adları Sözlüğü
Nesibe

Cinsiyet: Kız Soylu, soyu temiz.

"nesibe" kelimesinin kullanım örnekleri.

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Selma Biçek ve Çocuk Evleri Müdür Yardımcısı Yıldız Tekin ile birlikte Urartu Çocuk Evini gezerek buradaki işleyişi hakkında bilgi alan Nesibe Taşyapan, çocukların aile ortamı içinde olduğunu ve sıcak bir yuvada olması gereken her şeyin verilmesi için müdürlük personeli tarafından büyük çaba harcandığını gözlemlediğini ifade etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Dr.

Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Engelliler Günü dolayısıyla Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Dr.

Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Şerafettin Çetin ve Dr.

Mustafa Çalış da kentin sağlık alanında geçmişinin eskilere dayandığını, şu an Selçuklu Müzesi olarak faaliyet gösteren Gevher Nesibe Şifahanesinin de kentte bulunduğunu aktardı.

İlginç olay, Yenişehir Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sağlık bölümünde yaşandı.

ERÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Türk Toraks Derneği ile birlikte gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, Gevher Nesibe Hastanesi girişine stant kuruldu ve burada vatandaşlar ücretsiz solunum fonksiyonu testinden geçirildi.

Türk Toraks Derneği ile birlikte gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, Gevher Nesibe Hastanesi girişine stant kuruldu ve burada vatandaşlar ücretsiz solunum fonksiyonu testinden geçirildi.

ERÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Gevher Nesibe Hastanesi poliklinikler girişinde düzenlenen etkinlikte, hastalara antibiyotik direncini anlatan broşürler dağıtıldı.

Ali Köroğlu, Davut Aykan, Murat Çelebi, Fatih Dikmen, Alaattin Gülver, Hakan Bayram, Özcan Karaaslan, Ali İhsan Dağılmaz, Canan İntaş, Nuray Topözlü, Dudu Kılıç, Nesibe Katırcı, Fatma Cigalı, Halise Aslan, Serap Özkahraman, Yıldırım Görgülü, Ramazan Tünel, Teoman Bardak.

Abdullar Denizer, Abdullah Seçil Çalıkhan, Adem Karaca, Adnan Acar, Ahmet Kılıç, Ahmet Müşteba Özbek, Ahmet Selçuk Varol, Akif Köylü, Ali Köse, Asabil Yırtıcı, Atakan Yaşaroğlu, Aydoğan Güngör, Ayhan Önder, Bahattin Çelik, Bayram Turgut, Bülent Göktopal, Cemalettin Karahan, Emir Erdem Şimşek, Emre Tan, Ercan Karakuş, Ercan Şafak, Ertuğrul Ayar, Eyüp Özer, Eyüp Savcı, Fikret Gönen, Harun Mor, Hasan Gülver, Hasan Teke, Hayati Yelesdağ, Hüseyin Gülmez, İbrahim Baytekin, İbrahim Karpuz, İlyas Gülbaylı, İshak Klavuz, İsmail Şahbaz, Kutay Telli, Mecit Gürsoy, Mehmet Akbay, Mehmet Cemil Fidancı, Mehmet Çelebi, Mehmet Sait Bilge, Memiş Gümüş, Mesut Yıldırım, Mustafa Altun, Mustafa Doğan, Mustafa Kara, Mustafa Karaosmanoğlu, Mustafa Kobat, Nedim Acu, Nesibe Özer, Nevin Özkan, Nihat Öztürk, Olcay Dündar, Ömer Tuncer, Ramazan Boyraz, Recep Eşim, Salih Baş, Salih Türkyılmaz, Sercan Coşkunkulak, Serhat Gündüzay, Serkan Çağlayan, Serkan Gümüşoğlu, Sinan Zengin, Şeref Gürkan, Tahir Aydoğmuş, Tonguç Bölükbaş, Yasin Kadıoğlu,

Daha sonra Jeofizik Mühendisi Serkan Çalman, Şehir Plancısı Nesibe Palat ve Jeoloji Mühendisi Melih Doğru imar barışı ile ilgili bilgilendirmede bulundu.