Kelime tanımını bul

Kişi Adları Sözlüğü
Onart

Cinsiyet: Erkek Düzenli, muntazam.

Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
onart
  1. Tersin karşıtı, yüz, doğru : Tersini onardını bilmiyorsun.

  2. Kumaşın dış yüzü, kullanılacak yanı : Kumaşın onardı bu mu?

"onart" kelimesinin kullanım örnekleri.

Etkinliklerin en anlamlılarından birisi de Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anaokulu öğrencileri tarafından yapıldı.

Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Kılıç, amaçlarının farkındalık oluşturmak ve çocukların eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

En iyi takım çalışması ödülünü Afyon Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazanırken, Fatma Onart Özel Dostluk Ödülünü ise Denizli Pamukkale Sema Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandı.

Fuardaki yemek yarışmasına, Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, 12 öğrenci ile katılırken, öğrenciler, 1 altın, 3 gümüş, 4 bronz madalya kazandı.

Yahya Kerim Onart Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden, Özge Azaklı, Hasan Hüseyin Polat ve Selçuk Bozkurt gümüş madalya kazanırken, Okul Başkanı Merve Sever, Başkan Yardımcısı Elif Karataş, Pınar Daşkıran ve Utku Kılınç bronz madalya kazandı.

Çeşme Çakabey Kültür Merkezi'ndeki anma etkinliğinde ise Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nazmi Cankurtaran, Atatürk'ün Türk toplumundaki yerine ilişkin bir konuşma yaptı, 10 Kasım'a yönelik düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında derece alan öğrencilere ödül verildi, dans gösterileri yapıldı.

Cumhuriyet Meydanındaki resmi törenin sona ermesinden ardından, protokol üyeleri ve vatandaşlar, Çakabey Kültür Merkezine giderek, Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan özel anma programını izledi.

Toplantıda, Alaçatı Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri de hazırlıkla ilgili bir sunum yaptı.

İkinci oturumda, kurumlarda itibar yönetimi ve vasatlıktan çıkışla birlikte rekabette kurumsal imajın önemi konularını Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanları Salim Kadıbeşegil ve Aylin Onart ele alacak.

Karaçi Başkonsolosu Mustafa Murat Onart ve Ticaret Ataşesi Murat Muştu da bizi hiç yalnız bırakmadı.