Kelime tanımını bul

Güncel Türkçe Sözlük
sigortacılık
  • isim Sigortacının işi

"sigortacılık" kelimesinin kullanım örnekleri.

Ziyaret sırasında ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Meclis Üyesi Ercenk Akgözlü de ODTÜ tarafından geliştirilen ve itfaiyenin fabrika yangınlarına kısa sürede doğru şekilde müdahale etmesini sağlayan yazılım hakkında bilgi vererek, Başkent Organize Sanayi Bölgesi’nde pilot uygulama yapmak istediklerini söyledi.

Hakan Can Altunay ve Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Öğr.

Şirketin 2017 Raporu, LACP (ABD) tarafından ‘Sigortacılık kategorisi - En İyi Faaliyet Raporu - Altın Ödül’, ‘Tüm kategoriler EMEA sıralaması- En İyi Rapor Kapağı altın ödülü’, ARC (ABD) tarafından ‘En İyi Başkan Mesajı Onur Ödülü’ ve IADA (İngiltere) tarafından da ‘En İyi Faaliyet Raporu, Genel Değerlendirme, Bronz Ödül’ün sahibi oldu.

Sigortacılık sektörüne 25 yıl önce adımını atan Arıkçı bu süre zarfında Pazarlama Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcılığı, Proje Yönetimi ve Kalite Yönetimi gibi farklı pozisyonlarda görev aldı.

Adana'da sigortacılık işiyle uğraşan Güllü Sel, yaklaşık 6 ay önce kendisini doktor olarak tanıtan sahte estetikçi Soner G.

Bu doğrultuda şubelerinden tüm bireysel ve kurumsal sigortacılık ürünlerine erişim sağlamak üzere adımlar atan Vakıf Katılım, sigortacılık sektörünün lider kuruluşlarından Güneş Sigorta ile acentelik sözleşmesi imzaladı.

Finans Emeklilik Genel Müdürü Ajlan Sözütek, Hazine Müsteşarlığı'nın, Türkiye'deki sigortacılık ve bireysel emeklilik sektörünü Avrupa ve Dünya standartlarına uygun hale getirmek için yoğun bir gayret gösterdiğini ve bu önemli çabaların olumlu etkilerinin ise sürekli olarak artarak devam ettiği kanaatinde olduğunu söyledi.