Kelime tanımını bul

Vikipedi
Sigortam.net

Sigortam.net, 27 Mart 2001 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'de internetten sigorta satışı yapmakta olan Sigortam.net, iLab Holding yatırımları arasında yer almaktadır.

Sigortam.net'in amacı; kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu en uygun ya da kapsamlı sigortaya ulaşmalarını sağlamaktır. 2001 yılından itibaren 2 milyonun üzerinde müşterisine hizmet vermiştir.13 Yılda 2 Milyon Müşteri

Ödüller[ değiştir]

2002: Altın Örümcek Yarışması'nda 'En İyi Bankacılık, Finans ve Sigortacılık Sitesi' kategorisinde üçüncülük ödülü almıştır ve 'En İyi Web Sitesi' kategorisinde ise ilk on site arasına girmiştir.

2003: Altın Örümcek Yarışması'nda, 'En İyi Bankacılık, Finans ve Sigortacılık Sitesi' kategorisinde üçüncülük ödülü almıştır.

2007: Altın Örümcek Yarışması'nda Sigortam.net, 'En İyi Sigortacılık Sitesi' kategorisinde birincilik ödülü almıştır.

2011: Altın Örümcek Yarışması’nda halk oylaması sonucunda Sigortacılık Kategorisinde Halkın Favorisi seçilmiştir.

2015: Kristal Elma Festivali'nde "Basın Dalı Sigortacılık ve Diğer Finansal Hizmetler Kategorisi" ile "İnternet Markaları Kategorisi"nde birer "Bronz Elma", 13. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin Sigortacılık kategorisinde ise 3.'lük ödülü kazanmıştır."Sigortam.net'e Bir "Altın Örümcek" İki "Bronz Elma" Geldi"