Kelime tanımını bul

Kişi Adları Sözlüğü
Urhan

Cinsiyet: Erkek Şehir, kale hükümdarı.

"urhan" kelimesinin kullanım örnekleri.

Portakallı Tatlı ve Portakallı Yemek kategorilerinden oluşan ilk yarışmada, Portakallı Tatlı kategorisinin kazananları Merve Harmandal Bağrıyanık, Betül Urhan ve Melike Harmandal olurken, Portakallı Yemek kategorisinde ise Portakallı Balık ile Rasık Orakçal birinci, Portakallı Çorba ile Demet Gümüş ikinci ve Portakal Soslu Enginarlı Bakla ile Emine Urhan üçüncü oldu.

Yarışmada, portakallı tatlı kategorisinde Merve Harmandal Bağrıyanık, Betül Urhan ve Melike Harmandal dereceye girdi, portakallı yemek kategorisinde ise portakallı balık ile Rasık Orakçal birinci, portakallı çorba ile Demet Gümüş ikinci ve portakal soslu enginarlı bakla ile Emine Urhan üçüncü oldu.

Fakat iki günün ardından Gamze Uğurlu Urhan, bir terslik olduğunu düşünerek eşi Halis Urhan ile beraber röntgenini alarak başka doktorlardan görüş aldı.

Zaman geçirmemeleri gerektiği belirtilen Urhan çiftti, kendilerine ilk müdahalenin yapıldığı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tekrar başvurdu.

Urhan yönetimindeki mavi beyazlı ekip, 4 galibiyet ve 1 beraberlik alırken 5 maçtan da sahadan puansız ayrıldı.

Urhan'ın cesedi, savcının incelemesinin ardından otopsi için Acıpayam Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Bu arada haberin duyulmasının ardından Kadir Demirel'in eşi Gülseren, oğlu Fatih Demirel, diğer kızı Sümeyye Urhan ile yakınları ve Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi olay yerine geldi.