Harflere göre kelime arama

Bildiğiniz ilk harfleri gördüğünüz boş kutulara girmeniz gerekiyor. Yanında bulunan “artı” ve “eksi” seçeneklerini kullanarak kelimelerin uzunluğunu belirleyebilir veya belirsiz harf sayısı seçebilirsiniz. Sonuç olarak harf sayısına bağlı bloklar halinde bir kelimelerin listesi sunulacaktır.

Word usage examples

İzzet Abak kendisini ailesine teslim eden Palandöken İlçe Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Gerçek’e teşekkür ederek vedalaştı.

Çomaklı, gençlere seslenerek şunları söyledi: “Sizlere Yakutiye Medresesi kadar köklü, Palandöken kadar yüce, Nenehatun kadar imanlı bir ahitleşme teklif ediyorum.

Yakutiye Medresesi kadar köklü, Palandöken kadar yüce, Nene Hatun kadar imanlı bir gençliği Türkiye’nin geleceğine armağan etmek üzere bir ahitleşme teklif ediyorum sizlere.

PALANDÖKEN’DEN TÜRKİYE’YE ESTİRİLEN BİR BEYİN FIRTINASI’ Kitap Fuarı ziyaretinde bir değerlendirme yapan Milletvekili Aydemir, etkinliği, ‘Zihni aklık ve berraklığın karla ifade bulduğu Palandöken’den Türkiye’ye estirilen bir beyin fırtınası’ olarak nitelendirdi.

Eleme Turu grup müsabakaları sonunda gruplarını ilk iki sırada tamamlayan Bingöl Gençlik Spor, Alesta Gençlik Spor, Arnavutköy Belediye Spor, Diyarbakır Ali Paşa Spor, Adana Seyhan Belediye Spor, Erdoğdu Spor, Kumbağ, Ovacık Gençlik Spor, Hankendi Belediye Spor, Birlik Gençlik Spor, Osmanlı Spor ve Yakutiye Spor ile eleme turunun en iyi dört üçüncü takımı olan Kars Spor, Güzelbahçe Belediye Spor, Palandöken Belediye Spor ve Karasu Kültür Gençlik Spor kulüpleri 2.

Dördüncü gün ise Cumhuriyet Bayramı anısına Palandöken Dağı'nın zirvesine halkla birlikte alpin yürüyüşü düzenleyeceğiz.

Türkiye’de meslek standartlarına duyulan ihtiyaç, hem iş yaşamı hem de eğitim çevreleri tarafından uzun yıllar boyunca dile getirildiğini söyleyen Palandöken, “Bizde bu ihtiyaçtan yola çıkarak, öncelikle teşkilatımızın talepleri doğrultusunda Konfederasyonumuzca; Toplumsal ve Kişisel Hizmetler, Metal, Tekstil Hazır Giyim ve Deri, Elektrik ve Elektronik, Ulaştırma Lojistik, Haberleşme ve Turizm Konaklama Yiyecek içecek Hizmetleri, şoför, kuaför, manikür pedikürcü, güzellik uzmanı, anahtarcı (çilingir) pideci, dönerci, köfteci gibi mesleklerde 30 adet Ulusal Meslek Standardı hazırlanarak Resmi Gazetede yayınlanmıştır.

Esnafın anlaşmalı iş yerlerinin avantajlarından faydalandığı TESK kartın 1 yıldır faaliyette olduğunu hatırlatan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Esnafımızın anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde indirim ve avantaj sağlanan ücretsiz TESK kartımız 1.

BULUTLAR, KURUM OLMAK İSTİYORSAK ARŞİV ŞART Palandöken Belediyesini yaklaşık iki yıldır üzerin de çalıştığı dijital Arşiv sitemi ile ilgili Meclis üyelerine ve belediye personeline bilgi veren Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, E-Belediye’nin önemli ayaklarından birini de arşivcilik sistemi oluşturmak olduğunu hatırlattı.

Palandöken, yılın 11 ayında en çok iş yeri açılışının yapıldığı meslek kolunun bakkallık olduğunu da ifade etti.