Kelime tanımını bul

Vikipedi
Palantis

Palantis, birçok oyuncu ile aynı anda oynayabildiğiniz, ücretsiz, rpg ve strateji karışımı bir online savaş ve liderlik oyunudur.Palantis: Online Oyunlar

Palantis, üzerinde var olabilme çabası gösterdiğiniz dünyanın bilinen kısmının ismidir. Palantis'i benzerlerinden ayıran birçok özelliği vardır. Palantis çok detaylı bir oyundur ve şanstan çok taktiksel bir anlayış ile başarılı olunabilir. Palantis'te kazanan olmak gerçekten zordur. Palantis'te zaman hiçbir zaman durmaz ve siz oyunda olmasanız bile akmaya devam eder. Her ne kadar uzun bir süredir oyun beta aşamasında kalsada, oyundaki dengesizlik ve eksiklikler, yönetim tarafından hem kendi görüşleri hem de oyuncuların, oyun forumunda belirttikleri hususlar doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Oyunun ünlü sözü: "Varolabilmek için gereken tek şey, cesaret!

Palantis oyunu, Türk bir programcı olan İlkan Çelik tarafından Eylül 2005 tarihinde geliştirilmiştir. Haziran 2009 tarihinde yine bir Türk şirketi olan Ravza Turizm tarafından satın alınıp lisanslı hale getirilmiştir ve Ravza Turizm şirketi bünyesinde Çalışan Ömer Yılmaz tarafından her şeyiyle yeniden yazılmaya başlanmıştır, Palantis, buglardan arındırılmış eski sürüm ile yeni çağı "Ejderhaların Uyanışı" ile birlikte aktifliğine devam ettikten sonra Ekim 2010 tarihinde yeni sürümüne geçmiştir.