Harflere göre kelime arama

Bu sayfada:
Kritere göre ücretsiz kelime arama araçları bulacaksınız. Boş kutulara bildiğiniz harfleri girin. Kelimenin uzunluğunu ayarlayın veya boş bırakın. Birkaç saniye içinde arama kriterlerine karşılayan bir kelimeler listesi göreceksiniz.

Word usage examples

Polatlı’da Gazi Mahallesi, İntepe, Yeşilırmak caddeleri, Küçük, Bahar, Karınca, Turna, Özel, Itri sokaklar, Canata Caddesi Keban Sokak, Mehmet Akif Mahallesi, Karamustafa Caddesi, Süleyman Çelebi Caddesi Kaya Sokak, Rauf Denktaş Caddesi Algu Sokak, Süleyman Çelebi ve Karacaoğlan caddelerinin bir kısmı, Aksu Caddesi Ümit Sokak, Durukan, Mercan sokaklar, Hacettepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Şehitlik Anıtı ve civarı, Emine Işınsu, Dündar Taşen, Esat Orgun, Şeyh Şamil, Orgeneral İzzettin Çalışlar caddeleri, Kemal Bıyıkoğlu Caddesi’nin bir kısmı, Saksı, İtfaiye sokaklarda 09.

Organizasyonda dünyaca ünlü Büyükustalar (GM) Shakhriyar Mamedyarov, Vasyl Ivanchuk, Ernesto Inarkie, İvan Cheparınov, Baadur Jobava, Rauf Mamedov, Sergei Zhigalko, Aleksandr Rakhmanov, Ivan Salgado Lopez, Aleksandr Moiseenko, Hrant Melkumyan, Yuriy Kuzubov, Boris Savchenko, Michal Krasenkow, Mikheil Mchedlishvili, Nijat Mammadov, Mikhail Antipov, Aryan Tari, Anna Muzychuk, Anna Ushenina ile Türk Büyükustalar Alexander Ipatov, Dragan Solak, Mustafa Yılmaz, Emre Can, Barış Esen, Kıvanç Haznedaroğlu mücadele edecek.

Ziyaret çerçevesinde ayrıca Viyana Büyükelçisi Mehmet Ferden Çarıkçı, Viyana Başkonsolosu Asip Kaya, AGİT Daimi Temsilcisi Rauf Engin Soysal, BM Viyana Daimi Temsilcisi Emine Birnur Fertekligil ve Avusturya İslam Cemaati Başkanı İbrahim Olgun ile bir araya gelen heyet, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Turnuvada, küçükler kategorisinde Çağrı Ahmet Ayengin birinci, Rauf Kılcan ikinci, Ayberk Camfener üçüncü, yıldızlar kategorisinde Faruk Bartu Zümrüt birinci, Berkant Boncukçu ikinci, Baran Büyükbozkoyun üçüncü oldu.

AK Partili İl Genel Meclisi üyesi Gazi Bülbül, İlçe Özel İdare Müdürü Recep Yalçın, Muhtar Rauf Buhan ve Kiçirli vatandaşların katıldığı törende büyük coşku yaşandı.

Sivas Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gül, Rauf Orbay İlkokulu, Şehit Ahmet Eyce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 27 Haziran Ortaokulu, Ülkü İmam Hatip Ortaokulu, Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi, Lütfi Abay İlkokulu ve Ahmet Yesevi İlkokulu'nda okul aile birliği toplantılarına katıldı.

Yapılan duanın ardından Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Kalafatlı Köyü Din Görevlisi Kenan Tunç ve Kalafatlı Köyü Muhtarı Cemal Demirer tarafından öğrencilere belge ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kooperatif binasında yapılan olağanüstü genel kurulda, önceki yönetimde denetleme kurulu üyeliği yapan Rauf Keya ile 2016 Eylül ayından bu yana ANTBİRLİK'te kayyum olarak görev yapan Mustafa Yavuz aday oldu.

Demre Belediyespor Teknik Direktörü Rauf Kolancı yaklaşık bir aydır yoğun bir program sürdürdüklerini belirterek, bu süre içerisinde üç hazırlık maçı oynadıklarını söyledi.

Kuzey Kafkasya kökenli komutan ve mebuslardan Rauf Orbay, Bekir Sami Kunduk ve daha niceleri gibi Çerkes Ethem de kurtuluş mücadelesinin baş aktörlerinden biri olmuştur.