Harflere göre kelime arama

Bildiğiniz ilk harfleri gördüğünüz boş kutulara girmeniz gerekiyor. Yanında bulunan “artı” ve “eksi” seçeneklerini kullanarak kelimelerin uzunluğunu belirleyebilir veya belirsiz harf sayısı seçebilirsiniz. Sonuç olarak harf sayısına bağlı bloklar halinde bir kelimelerin listesi sunulacaktır.

Word usage examples

Bu sebeple özel hastaneler gelirlerini artırabilmek için özel sağlık sigortalı hasta paylarını artırmaya çalışmakta.

Yaptığı sunumda istihdam teşvikinin resmi gazetede yayınlandığını vurgulayan Güler, teşvik uygulamasından özel sektör işverenlerinin yararlanacağını belirterek, işverenlerin 31 Aralık 2017 tarihine kadar ayılık prim ve hizmet belgelerindeki sigortalı sayısına ilave aldıkları her bir sigortalı için teşvikten yararlanacaklarının altını çizdi.

İş hayatına girmiş olan vatandaşlar sigortalı olarak hastanelerde bakılabilmek için çalıştıkları süre zarfında bazı kurumlara bağlı şekilde çalışmaktadır.

Eşleri sigortalı olarak çalışan öğretmenlerin yer değişikliği başvurularında, borçlanılmak kaydıyla askerlikte geçen süreler ile ücretsiz doğum veya analık izni sürelerinde geçen süreler de sigortalı olarak geçirilen süreler kapsamında değerlendirilecektir.

Eşleri sigortalı olarak çalışan öğretmenlerin yer değişikliği başvurularında, borçlanılmak kaydıyla askerlikte geçen süreler ile ücretsiz doğum veya analık izni sürelerinde geçen süreler de sigortalı olarak geçirilen süreler kapsamında değerlendirilecek.

İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Denetmenlik servisimizce gerek sahte sigortalı çalıştıran iş yerlerine, gerekse anlaşmalı boşanarak kanun dışı aylık almakta olan vatandaşlarımıza yönelik denetimlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.

Ünlü, projeye ihtiyaç duyulma sebebini ise sigortalı, emekli ve yeşil kartlı sayıları hakkında bilgi vererek anlattı.

Sigortalı olan işletme, afet sonrası eksperlik firması ve hasar onarım hizmeti şirketinin hızlı müdahalesi ilebir hafta gibi kısa sürede üretime tekrar başlayabildi.

Yani kendisine ait işlettiği bir işyeri olanlar veya herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışanlar direkt olarak sağlık hizmetlerinden faydalanabilme hakkına sahiplerdir.

Ömründe bir tek garibe 3 kuruşluk faydası olmayıp, 1 yaşındaki çocuğu bile sigortalı yapacak kadar helal, haram bilmeyenin böyle bir şeyi sorma hakkı olabilir mi?