Harflere göre kelime arama

Bildiğiniz ilk harfleri gördüğünüz boş kutulara girmeniz gerekiyor. Yanında bulunan “artı” ve “eksi” seçeneklerini kullanarak kelimelerin uzunluğunu belirleyebilir veya belirsiz harf sayısı seçebilirsiniz. Sonuç olarak harf sayısına bağlı bloklar halinde bir kelimelerin listesi sunulacaktır.

Word usage examples

Göbeklitepe Ortaokulunda gerçekleştirilen seminerde AFAD görevleri Mehmet Ali urluk ve Fahri Padak öğrencilere Afet durumunda neler yapılmasıyla konusunda bilgi verdi.

Çadır kentin toplantı salonunda Kaymakam Çiftçi başkanlığında yapılan toplantıya, Kamp Müdürü Mehmet Han Özdemir, Merkez Yönetici yardımcıları Abdurrahman Aksu, İskender Yüksel, Güvenlik Müdürü Abdul Vahap Geçen, AFAD Şube Müdürü Ahmet Mat, AFAD biriminden Mehmet Ali urluk katıldı.

Portakallı Tatlı ve Portakallı Yemek kategorilerinden oluşan ilk yarışmada, Portakallı Tatlı kategorisinin kazananları Merve Harmandal Bağrıyanık, Betül urhan ve Melike Harmandal olurken, Portakallı Yemek kategorisinde ise Portakallı Balık ile Rasık Orakçal birinci, Portakallı Çorba ile Demet Gümüş ikinci ve Portakal Soslu Enginarlı Bakla ile Emine urhan üçüncü oldu.

Yarışmada, portakallı tatlı kategorisinde Merve Harmandal Bağrıyanık, Betül Urhan ve Melike Harmandal dereceye girdi, portakallı yemek kategorisinde ise portakallı balık ile Rasık Orakçal birinci, portakallı çorba ile Demet Gümüş ikinci ve portakal soslu enginarlı bakla ile Emine Urhan üçüncü oldu.

Fakat iki günün ardından Gamze Uğurlu urhan, bir terslik olduğunu düşünerek eşi Halis urhan ile beraber röntgenini alarak başka doktorlardan görüş aldı.

Zaman geçirmemeleri gerektiği belirtilen urhan çiftti, kendilerine ilk müdahalenin yapıldığı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tekrar başvurdu.

Urhan yönetimindeki mavi beyazlı ekip, 4 galibiyet ve 1 beraberlik alırken 5 maçtan da sahadan puansız ayrıldı.

Urhan'ın cesedi, savcının incelemesinin ardından otopsi için Acıpayam Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Bu arada haberin duyulmasının ardından Kadir Demirel'in eşi Gülseren, oğlu Fatih Demirel, diğer kızı Sümeyye urhan ile yakınları ve Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi olay yerine geldi.

Burak Akyüz'ün kaleme aldığı tek perdelik oyunda, Gül urgan, Doğukan Özman, Zeynep Yalçın Gören, Muharrem Dalfidan ve Nedim Salman rol alıyor.